Cynamon & Jabłka

Forum Pro Ana anoreksja bulima ED zaburzenia odżywiania thinpiracja thinpiration

Ogłoszenie

Witamy na forum Pro Ana.
Thinspiracja jest forum dla osób z zaburzeniami odżywiania. Jeśli chcesz "schudnąć kilka kilo" - to nie jest miejsce dla Ciebie.
Lecz jeśli uważasz że tu pasujesz - zapraszamy do opowiedzenia nam swojej historii!

Thinspiracja
Anoreksja, bulimia, zaburzenia odżywiania

#1 2015-09-26 09:04:46

Caroline

Gość

Prośba o dołączenie.

1) Caroline
2) Za cztery miesiące kończę osiemnaście lat.
3) 169 cm, najwyższa ~ 60 kg, obecna - 49 kg, najniższa - 47 kg, docelowa - 45 kg (szczerze mówiąc, to tylko liczba, a ja chciałabym w końcu móc spojrzeń na siebie w lustrze, nawet jeśli miała być to waga jeszcze niższa od docelowej).
4) Pro ana jest dla mnie, a raczej stała się dla mnie częścią życia. To coś dzięki czemu nie poddaję się i stąpam po tym świecie ze świadomością, że jestem silna i walczę o swoje szczęście. Bez tego byłabym niczym, chociaż nie każdy jest w stanie pojąć to o czym myślę na ten temat, ale tak w zasadzie jest.
5) Wszystko zaczęło się w  klasie szóstej podstawówki wpadłam w bulimię, moja borykałam się z nią trzy lata, udało mi się ostatecznie ją pożegnać. Z wielkim trudem, momentami tęsknie za tym może śmiesznie zabrzmieć łatwym sposobem pozbycia się grzechu po posiłku. W międzyczasie towarzyszyła mi Ana, wciągała mnie nie raz w poważne sprawy, ale wciąż ze mną jest i nie chcę aby mnie opuściła. To moja motywacja, od kilku lat.
6) Żaden lekarz nie stwierdził mi tego, a opinia ludzi, którzy twierdzą, że wyglądam jak anorektyczka czy nią jestem nie jest w tym momencie ważna. Więc nie, nie stwierdzono mi tego.
7) Moje priorytety... Poniekąd jeden już osiągnęłam - wystające obojczyki. Kolejne są dość oczywiste, chciałabym aby moje kości były widoczne, chciałabym być taką malutką kruszynką, żeby już nikt nigdy więcej nie powiedział, że jestem grubasem, czy świnią. Żebym nie słyszała jaki mój tyłek jest wielki, czy brzuch odstający i moje masywne uda. Chcę to zmienić. Udowodnić im wszystkim to, że jestem silna, ale przede wszystkim udowodnić to sobie. Na ten moment jestem w stanie zrobić wszystko, wcześniej nie mogłabym tego powiedzieć, gdyż mój chłopak trzymał mnie w ryzach i zabraniał mi się odchudzać przy czym byłam bardzo kontrolowana. Ale już nie, nic mnie nie zatrzyma w osiągnięciu wymarzonej perfekcji.
8) Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, dobrze wiedziałam, że mogę wybrać tą zdrowszą drogę. Pewnie dlatego, że czuję wstręt do jedzenia, a gdy oglądam te fit blogi to mnie mdli, jak kobieta ma widoczne mięśnie brzucha czy jest pomarańczowa. Nie mogę patrzeć na jedzenie, ludzie mi je obrzydzili. Nie mogłabym się zdrowo odżywiać, próbowałam już, ale zdałam sobie sprawę, że to nie ja, nie prawdziwa ja. I to mi nie pasowało. A zdrowe odżywianie to kombinowanie z jedzeniem, którego nienawidzę. Bo jedzenie to coś po prostu dla mnie złego. Bo gdyby nie to, nie słyszałabym od matki codziennie "znowu jesz?". I po co... Po co mi kolejne przykrości.
9) Moja dieta trwa całe życie, ale starałam się tak jak zwykle jeść tylko w potrzebie, ograniczać słodycze do minimum, litry zielonej i wody oraz nie przekraczanie wyznaczonych kalorii. Jako, że miałam miesiączkę musiałam zawyżyć bilanse, ponieważ zazwyczaj mdleję czy mam silne zawroty głowy. Nieciekawie.
10) Od Daphne.
Regulamin został przeczytany, tak na marginesie. Jeśli cokolwiek pominęłam to bardzo przepraszam oraz za wszelakie błędy, jestem jeszcze kaleką, ale staram się doskonalić.

#2 2015-09-28 09:59:41

Lilith

Złoty Motyl

Zarejestrowany: 2014-07-15
Posty: 1104
Punktów :   
Początkowa waga: 70
Aktualna waga: 63,0
BMI: 21,8
Wzrost: 170
WWW

Re: Prośba o dołączenie.

to przeczytaj raz jeszcze..

Dla mnie mimo to okej.


Nothing tastes as good as skinny feels...

12 kroków:  65,0 - osiągnięty 17.02.15 / 63,5 - osiągnięty 13.03.15 / 62,0 / 60,5 / 59,0 / 57,5 / 56,0 / 54,5 / 53,0 / 51,5 / 50,0 / 48,5

Offline

#3 2015-09-28 13:22:02

 Euphemia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 5874
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Aktualna waga: Słoniowa.
Wzrost: 174-175 cm

Re: Prośba o dołączenie.

Witaj.
Jak rodzina postrzega Twoje problemy?


Jestem gorszą wersją jutrzejszej siebie, ale lepszą wczorajszej !
Litość dostajemy za darmo- na zazdrość trzeba sobie zapracować..

Offline

#4 2015-09-28 16:45:20

Caroline

Gość

Re: Prośba o dołączenie.

To ciężki temat, moja rodzina nie interesuję się tym. Wyzywają mnie od grubych, ojciec mówi do mnie chudzielcu, a później wyzywa. Nie jestem dla nich ważna, nigdy nie byłam.

#5 2015-09-28 21:28:21

 Euphemia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 5874
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Aktualna waga: Słoniowa.
Wzrost: 174-175 cm

Re: Prośba o dołączenie.

Ja jestem na tak


Jestem gorszą wersją jutrzejszej siebie, ale lepszą wczorajszej !
Litość dostajemy za darmo- na zazdrość trzeba sobie zapracować..

Offline

#6 2015-09-29 19:37:51

 Zimna Blondyna

Złoty Motyl

Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2014-07-19
Posty: 1727
Punktów :   
Wiek: 23
Początkowa waga: 56
Aktualna waga: 52
BMI: 18.4
Wzrost: 166

Re: Prośba o dołączenie.

Na tak

Offline

#7 2015-09-30 07:15:09

Caroline

Gość

Re: Prośba o dołączenie.

Dziękuję.

#8 2015-10-13 01:21:10

 Vika

Porcelanowy Motyl

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 3154
Punktów :   
Wiek: 21
Wzrost: 167

Re: Prośba o dołączenie.

Rozwniez. Choc dziwi mnie to ze w rodzinie nikt nic nie mowi na problemy . Nokt noc nie zauwazyl ? Twojej bulimii ?


Everything that kills me makes me feel alive..

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plfreestyle.pun.pl www.drogashinobirpg.pun.pl www.cshajtownia.pun.pl www.bananoweleszcze.pun.pl www.ekonomiapt.pun.pl