Cynamon & Jabłka

Forum Pro Ana anoreksja bulima ED zaburzenia odżywiania thinpiracja thinpiration

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy na forum Pro Ana.
Thinspiracja jest forum dla osób z zaburzeniami odżywiania. Jeśli chcesz "schudnąć kilka kilo" - to nie jest miejsce dla Ciebie.
Lecz jeśli uważasz że tu pasujesz - zapraszamy do opowiedzenia nam swojej historii!

Thinspiracja
Anoreksja, bulimia, zaburzenia odżywiania

#1 2015-11-18 17:27:56

Afraid

Gość

Prośba o dołączenie

Witam wszystkie motylki!
1) Nick - Afraid (na innych portalach widnieję jako "beskinnyafraid" lub trochę zmienione, ale na rzecz forum skróciłam)
2) Wiek - 19
3) Wzrost i waga 158cm
najwyższa- 49kg
obecna- 46kg
najniższa- 41kg
docelowa- 42kg lub mniej
4) Czym jest dla Ciebie 'pro ana'? - Ana jest dla mnie niesamowitą motywacją do pracy. Na żadnych dietach nie czuję się tak dobrze, jak na tych pro-ana. Jestem w niej, ponieważ tylko w tym środowisku znajduję osoby, które mnie rozumieją i cieszę się, że tutaj jestem.
5) Ile już się odchudzasz, jak to się zaczeło? - od 11 roku życia byłam mocno zakompleksiona, potem kompleksy minęły, ale tylko częściowo. Od zawsze nie podobało mi się moje ciało i próbowałam to zmienić, jednak nie wiedziałam jak. Głodówki i diety odchudzające stosuję praktycznie cały czas. Był okres (jakieś pół roku) kiedy odżywiałam sie zdrowo i ćwiczyłam siłowo, ale nie podobały mi się mięśnie i stwierdziłam, że wolę wychudzenie. O pro-anie wiedziałam od dawna, jednak zaczęłam bardziej się w to zagłębiać jakoś w maju tego roku i ana dała mi mnóstwo motywacji. Schudłam dużo, do 41kg, jednak myślę, że ważyłam nawet i mniej- nie chciałam się wtedy ważyć. We wrześniu trafiłam do szpitala i przytyłam do 49kg. Wróciłam jakiś miesiąc temu i teraz chcę wziąć się porządnie za siebie.
6) Czy masz stwierdzone zaburzenia odżywiania? - nie
7) Jakie są twoje priorytety i ile zrobisz dla chudości? - moim priorytetem jest osiągnąć perfekcję, przynajmniej zewnętrzną i wiem, że potrafię tego dokonać. Dla siebie. W najgorszym (a może najlepszym?) okresie mojego życia potrafiłam nie włożyć niczego do ust przez 1,5 tygodnia, więc dla chudości jestem w stanie zrobić dużo.
8) Co skłoniło Cię do zarejestrowania się na takim forum a nie na forum o zdrowym odżywianiu? - moje zdrowe odżywianie kończyło się zawsze z palcami w gardle, ponieważ źle reaguję, gdy mój bilans wynosi więcej niż 1000kcal. Tylko ana potrafi mnie zmotywować.
9) Jak wyglądały ostatnie dni Twojej diety? - słabo. Wymioty, napady, omdlenia, brak siły do ćwiczeń. Dlatego chcę to zmienić.
10) Skąd wiesz o forum? - znalazłam do niego link na jednym z blogów pro-ana

Thinspiracja

#2 2015-11-18 19:00:35

 Zimna Blondyna

Złoty Motyl

Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2014-07-19
Posty: 1727
Punktów :   
Wiek: 23
Początkowa waga: 56
Aktualna waga: 52
BMI: 18.4
Wzrost: 166

Re: Prośba o dołączenie

ok

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warofdragons.pun.pl www.avatar-pbf.pun.pl www.ak44.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl www.ethersagaonlinepl.pun.pl