Cynamon & Jabłka

Forum Pro Ana anoreksja bulima ED zaburzenia odżywiania thinpiracja thinpiration

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy na forum Pro Ana.
Thinspiracja jest forum dla osób z zaburzeniami odżywiania. Jeśli chcesz "schudnąć kilka kilo" - to nie jest miejsce dla Ciebie.
Lecz jeśli uważasz że tu pasujesz - zapraszamy do opowiedzenia nam swojej historii!

Thinspiracja
Anoreksja, bulimia, zaburzenia odżywiania

#1 2017-03-23 01:55:59

Blackflower

Gość

Coś o mnie

1) Nick: Blackflower
2) Wiek: 15
3) Wzrost i waga (najwyższa, obecna, najniższa i docelowa)
    Wzrost: 158 Waga: 80kg 74kg 60kg marzy mi się 49kg
4) Czym jest dla Ciebie 'pro ana'?
     Z jednej strony wyrzadza dużo krzywdy ale z drugiej pomaga. Przynajmniej mi. Jest oderwaniem od rzeczywistości. Taką rutyną która przerywa rutynę dnia. Odrywa mnie od ataków paniki czy depresji.
5) Ile już się odchudzasz, jak to się zaczeło? Około 2 lat. Nigdy nie byłam chuda a nawet szczupła czy w odpowiedniej wadze. Zawsze byłam "za duża". Zaczęły sie wyzwiska. Potem dreczenie fizyczne i psychiczne. Więc postanowilam sie za siebie wziąć. Zaczęło się od obniżenia kalorii. Potem spodobało mi się to jak trace na wadze i zapragnęłam jeszcze więcej. Więc znowu obniżyłam. I tak trafiamy do tego momentu.
6) Czy masz stwierdzone zaburzenia odżywiania.
Mam tylko stwierdzone OES
7) Jakie są twoje priorytety i ile zrobisz dla chudości?
Najważniejsza jest dla mnie rodzina i mój przyjaciel. Ktory za wszelką cenę stara mi się pomóc. Zrobię dużo nie tyle dla chudości a dla tego żeby w końcu przestali mnie dręczyć. Moge zrobić dużo ale w ogień skakać nie będę.
8) Co skłoniło Cię do zarejestrowania się na takim forum a nie na forum o zdrowym odżywianiu?
  Myślę że to że poznam tutaj ludzi z podobnymi problemami i nie spotkam sie z krytyką jak to czasami bywa na forach o zdrowym odżywianiu. Że będę miała wsparcie w dążeniu do celu a nie wręcz przeciwnie.
9) Jak wyglądały ostatnie dni Twojej diety?
Zaczęło sie od 1000kcal potem 700kcal SGD a teraz 500kcal
10) Skąd wiesz o forum?
Przeczytałam o nim na onet.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zagadki.pun.pl www.polish-tactical-team.pun.pl www.deicide-online.pun.pl www.hh-liga.pun.pl www.loth.pun.pl