Cynamon & Jabłka

Forum Pro Ana anoreksja bulima ED zaburzenia odżywiania thinpiracja thinpiration

Ogłoszenie

Witamy na forum Pro Ana.
Thinspiracja jest forum dla osób z zaburzeniami odżywiania. Jeśli chcesz "schudnąć kilka kilo" - to nie jest miejsce dla Ciebie.
Lecz jeśli uważasz że tu pasujesz - zapraszamy do opowiedzenia nam swojej historii!

Thinspiracja
Anoreksja, bulimia, zaburzenia odżywiania

#1 2015-08-15 02:20:42

Laleczka

Gość

Rekrutacja

Witam wszystkie motylki
1) Nick
2) Wiek
3) Wzrost i waga (najwyższa, obecna, najniższa i docelowa)
4) Czym jest dla Ciebie 'pro ana'?
5) Ile już się odchudzasz, jak to się zaczeło?
6) Czy masz stwierdzone zaburzenia odżywiania?
7) Jakie są twoje priorytety i ile zrobisz dla chudości?
8) Co skłoniło Cię do zarejestrowania się na takim forum a nie na forum o zdrowym odżywianiu?
9) Jak wyglądały ostatnie dni Twojej diety?
10) Skąd wiesz o forum?

1) Laleczka, jakkolwiek dziwne by Wam się to nie wydało...
2) 4 września skończę 16 lat
3) wzrost- 168, najwyższa waga- 56, najniższa- 52, obecna- 53,5, docelowa... 45, ale bardziej liczy się dla mnie to, jak będę wyglądać, niż cyferki
4) Częścią życia. Banalnie zabrzmiało, prawda? Ale ja to tak odczuwam... Z jednej strony kocham Anę, a z drugiej nienawidzę za ten rygor. Sprzeczne uczucia- chyba każdy motylek to zna...
5) Dawno, dawno temu... Stop, to nie bajka. Jakieś pół roku temu szukałam na necie szybkiej diety i trafiłam na blog  pro ana. Wciągnęło mnie to, bardzo. Stosowałam masę diet typu ABC, dietę kolorową czy baletnicy. Zawsze jednak załamywałam się. Teraz widzę, że brakło mi wsparcia... Od miesiąca jestem w ścisłej przyjaźni z Aną. I mam zamiar tak trzymać.
6) ED? Nie... moja waga nigdy nie była ekstremalnie niska, rodzice raczej nie zwracają na mnie uwagi i nic (jak dotąd) nie zauważyli.
7) priorytety, huh? Na pierwszym miejscu: być chudą. Na drugim: mieć takie uda, żebym spokojnie mogła je objąć rękoma. Na trzecim: widoczne obojczyki... Chyba nie muszę wymieniać dalej?
Ile zrobię. Wszystko. Wolę być chuda niż zdrowa. Zakleję sobie usta taśmą, zakaruję się ćwiczeniami, ale ideał osiągnę.
8) Forum o zdrowym odżywianiu? Phi. Jedzenie jest złe. Czuję się pro ana i wiem, że ideału nie osiągnę przez zdrowe jedzenie. Może i schudnę, ale na pewno nie będę idealna.
9) Ostatni tydzień: nie przekroczyłam 300 kcal. Przynajmniej 4 litry wody dziennie + mnöstwo zielonej herbaty (o luju, moje nerki...),w zasadzie ciągnęłam na jabłkach i ogórkach
10) Hmmm... Szukałam w necie zamkniętego forum a nie odpowiadają mi te, w których jest po 80 użytkowników. Chciałabym po prostu znać wszystkich na forum, nawiązać kontakty, przyjaźnie. Nie wyobrażam sobie rozmów w obecności blisko setki innych dziewczyn.

Za wszelkie błędy ortograficzne, stylistyczne i za kiepską interpunkcję przepraszam. Jest 01.20, a ja piszę z telefonu

Coś jeszcze o mnie? Cóż... Chciałabym być lalką. Laleczką. Taką z porcelany, bladziudką, kruchutką, delikatniutką... i kiedyś będę. Mam nadzieję, że Wy mi w tym pomożecie...

#2 2015-08-15 13:58:50

 Euphemia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 5874
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Aktualna waga: Słoniowa.
Wzrost: 174-175 cm

Re: Rekrutacja

Witaj.
Jak.widzisz swoje życie po osiągnięciu celu? Próbowałaś w ogóle zdrowej diety?  Przestrzegaaz dekalogu?


Jestem gorszą wersją jutrzejszej siebie, ale lepszą wczorajszej !
Litość dostajemy za darmo- na zazdrość trzeba sobie zapracować..

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.105bn.pun.pl www.valhalla-pwi.pun.pl www.oferty.pun.pl www.priv-m2.pun.pl www.grupasmierci.pun.pl