Cynamon & Jabłka

Forum Pro Ana anoreksja bulima ED zaburzenia odżywiania thinpiracja thinpiration

Ogłoszenie

Witamy na forum Pro Ana.
Thinspiracja jest forum dla osób z zaburzeniami odżywiania. Jeśli chcesz "schudnąć kilka kilo" - to nie jest miejsce dla Ciebie.
Lecz jeśli uważasz że tu pasujesz - zapraszamy do opowiedzenia nam swojej historii!

Thinspiracja
Anoreksja, bulimia, zaburzenia odżywiania

#1 2015-08-11 14:52:57

Marionetka

Gość

Wniosek o dołączenie do forum

1) Marionetka
2) 18
3) Wzrost- 167
waga:
najwyższa- 58
najniższa- 40
obecna- 57
docelowa- jest mi to obojętne, chociaż chwilowo najbardziej czekam na 48. Będę wtedy najlżejsza z rodziny.
4) Zależy jak na pro-anę patrzeć. Z jednej strony jest dla mnie shitem, które wciąga dwunastolatki w drastyczne odchudzanie zupełnie niepotrzebnie, z drugiej trochę mi pomaga...
5) Zaczynałam ograniczać jedzenie w lipcu 2012, ale codziennością i obsesją stało się to we wrześniu 2013, o ile się nie mylę. Zaczęło się od komentarzy na temat mojego brzucha, mimo że nie byłam gruba (56 kg/165 cm).
6) Nie.
7) Obecnie... wszystko i nic. Oddałabym za chudość życie, ale też nie chcę żyć, więc jest mi w sumie obojętne jak wyglądam. Nie jem dla samego niejedzenia. Nagroda przyjdzie w swoim czasie.
8) Jedzenie boli. Nie mogłabym przełknąć ani łyżki "zdrowej owsianki", chyba że byłby to mój jedyny i zaplanowany wcześniej posiłek na cały dzień (lub dwa). Bardzo intensywny dzień.
9) Wczoraj zaczęłam SGD. Wcześniej jadłam za dużo (800-1200 kcal) i kiedy to robiłam, miałam wrażenie że się duszę- z każdym dniem uczucie się nasilało. Trudno mi znaleźć odpowiednie słowa, by to opisać. Po jedzeniu zwykle wyłam i płakałam, ćwiczyłam do upadłego. Dziś na śniadanie zjadłam 3 plasterki ogórka, po którym ćwiczyłam 25 minut Killera. Na godzinę 15 mam zaplanowanego jednego naleśnika z dżemem i trening 45-minutowy (możliwe, że będzie to turbo spalanie). Ogólnie dopiero od wczoraj zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską. Do spróbowania przekonała mnie inna osoba z ED, która świetnie schudła z ud i też bym tak chciała...
10) Z bloga Daphne.

Dodatkowo: krótko powiem, że znajome są mi ćwiczenia sześć godzin dziennie, jedzenie tylko śniadań i zwracanie ich od razu, żucie i wypluwanie jedzenia, zawyżanie kalorii "na wszelki wypadek" i pilnowanie ustalonych jadłospisów, oszukiwanie przy obiedzie, żucie 75 gum dziennie zamiast jedzenia (nie polecam, następnego dnia nie można docisnąć z bólu szczęki i tak dziwnie boli cała czaszka po obydwóch stronach), myślenie o jedzeniu przez 100% czasu. Przez pół roku cierpiałam na bulimię sportową i przez miesiąc na przeczyszczającą. Miałam początki anoreksji, ale ze strachu o zdrowie przerzuciło się to w ortoreksję. Mam zaburzenia osobowości (osobowość unikająca) i fobie, przez które nie mogę normalnie żyć, dlatego nie walczę już z nawrotami anoreksji. Ból głodu jest do zniesienia i przynosi pewien rodzaj ukojenia. Ból istnienia i świadomość przemijania zwyczajnie wbija się w duszę.
W tym roku jeszcze nie miałam okresu. Od dzisiaj biorę luteinę 50, ale to chyba moja pierwsza i ostatnia tabletka. Przeczytałam w opiniach, że może spowodować tycie. Miesiączkę i tak znowu stracę... prędzej czy później.

Poniżej moja notatka z dnia wczorajszego, aby przybliżyć Wam moje problemy:
Zjadłam dziś dwie bułki, chociaż nie byłam głodna. Teraz jestem głodna, ale nie wypiję nawet wody ani nie wezmę tabletek na apetyt- chcę być głodna i chcę umierać z głodu, chcę czuć ból, na który zasłużyłam. Nawet lubię to uczucie. Zagłusza fakt, że mama nazwała mnie dziś debilem i kazała dorosnąć. Tylko nie to. Ja. Jestem. Małym. Dzieckiem. Czy Wy tego nie widzicie? Ach, no tak. Mam wielkie ciało. Więc muszę radzić sobie sama. W tym wielkim, strasznym świecie. Nie wolno mi bać się załatwiać samej różnych spraw. Ale ja się boję... Nie chcę... Nie zmuszajcie mnie... Przeraża mnie to. Chcę, by ktoś się mną zajmował.

Gdybym nie zjadła bułek, nie musiałabym ćwiczyć. Gdybym nie ćwiczyła, nie musiałabym myć włosów. Gdybym nie myła włosów, nie spóźniłabym się do lekarza. Gdybym się nie spóźniła, nie pokłóciłabym się z mamą i tatą. Dlatego jedzenie jest złe. Doprowadziło do sytuacji, która mnie zabolała. Wiecie na pewno, że jestem przeciwko pro anie i głupim metodom odchudzania [dla zdrowych psychicznie osób]. Ale ja nie chcę się odchudzać, by być piękną. Ja wybieram śmierć i brzydotę, która udaje na początku perfekcję, dlatego ja mogę się zagłodzić. Kiedy jem, czuję fizyczny ból. Zaczyna mnie boleć całe ciało, duszę się. Dziwię się, dlaczego w takim razie jem tak dużo.

Nie chcę więcej jeść. Jeśli już, to niepryskane morele z małego sadu mojego taty obok domu. Chociaż bez nich będzie mi lepiej, a najlepszym lekarstwem na głód jest ciężki trening.

Będę mała, chuda, umierająca. Może stracę wszystkie włosy i zostanę łysa, może pewnego dnia kość przebije mi skórę na wylot, albo płuco i skonam w męczarniach, których nie życzyłabym żadnemu człowiekowi. Przynajmniej wtedy się mną zajmą. Nie będę musiała robić sama tych wszystkich trudnych rzeczy, które wymagają kontaktu z obcymi ludźmi.

Będę bezpieczna.


Do forum chciałabym dołączyć z prostej przyczyny- każda forma motywacji jest dobra.
Poza tym szukam znajomych z zaburzeniami podobnymi do moich.

#2 2015-08-11 14:56:02

Marionetka

Gość

Re: Wniosek o dołączenie do forum

Sierota ze mnie. Zapomniałam dopisać hasło- thinspiracja

#3 2015-08-11 19:15:42

 Euphemia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 5874
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Aktualna waga: Słoniowa.
Wzrost: 174-175 cm

Re: Wniosek o dołączenie do forum

Witaj.
Ja jestem na tak i nie mam więcej pytań


Jestem gorszą wersją jutrzejszej siebie, ale lepszą wczorajszej !
Litość dostajemy za darmo- na zazdrość trzeba sobie zapracować..

Offline

#4 2015-08-12 20:18:17

Marionetka

Gość

Re: Wniosek o dołączenie do forum

Witaj, Euphemio. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Rozumiem, że muszę poczekać jeszcze na głosy innych osób? Jestem cierpliwa. Zazwyczaj. ^^

#5 2015-08-12 20:30:36

 Zimna Blondyna

Złoty Motyl

Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2014-07-19
Posty: 1727
Punktów :   
Wiek: 23
Początkowa waga: 56
Aktualna waga: 52
BMI: 18.4
Wzrost: 166

Re: Wniosek o dołączenie do forum

Tak

Offline

#6 2015-08-15 13:59:41

 Euphemia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 5874
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Aktualna waga: Słoniowa.
Wzrost: 174-175 cm

Re: Wniosek o dołączenie do forum

Zakładam konto.
Haslo na mailu


Jestem gorszą wersją jutrzejszej siebie, ale lepszą wczorajszej !
Litość dostajemy za darmo- na zazdrość trzeba sobie zapracować..

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deicide-online.pun.pl www.zagadki.pun.pl www.loth.pun.pl www.knsg.pun.pl www.polish-tactical-team.pun.pl