Cynamon & Jabłka

Forum Pro Ana anoreksja bulima ED zaburzenia odżywiania thinpiracja thinpiration

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy na forum Pro Ana.
Thinspiracja jest forum dla osób z zaburzeniami odżywiania. Jeśli chcesz "schudnąć kilka kilo" - to nie jest miejsce dla Ciebie.
Lecz jeśli uważasz że tu pasujesz - zapraszamy do opowiedzenia nam swojej historii!

Thinspiracja
Anoreksja, bulimia, zaburzenia odżywiania

#1 2015-08-18 18:35:29

nerve

Gość

Prośba o dołączenie

Witam wszystkich.
Na początek dodam, że w niedzielę próbowałam dodać post z prośbą o dołączenie jako Nerve, niestety wywaliło mi internet i z tego co widzę, post nie dodał się. Może i lepiej.

1) Nick
nerve
2) Wiek
21 lat
3) Wzrost i waga (najwyższa, obecna, najniższa i docelowa)
Wzrost: 158, waga najwyższa: 52, obecna:51, najniższa:40, docelowa:43 lub mniej, ale bardziej liczy się dla mnie jak będę wyglądać.
4) Czym jest dla Ciebie 'pro ana'?
Pokazuje mi jak powinnam żyć, jeść, jak rozplanować sobie dzień i priorytety w życiu, oraz jak zatajać przed innymi (nawet tymi, którzy dobrze mnie znają) informacje.
5) Ile już się odchudzasz, jak to się zaczeło?
Zaczęłam się odchudzać mając około 15lat. Zaczęło się od tego, ze mój ówczesny chłopak porównywał mnie do innych dziewczyn, oraz sowjej byłej, przez co nabawiłam się kompleksów. Miałam wtedy tylko schudnąć z brzucha i go wyrzeźbić. Trafiłam na blogi pro-ana. Nie załuję.
6) Czy masz stwierdzone zaburzenia odżywiania?
Psycholog ze mną o tym rozmawiał. Psychiatra nigdy tego nie wpisał w moje papiery, potrafiłam się wywinąć (ach państwowe ośrodki zdrowia)
7) Jakie są twoje priorytety i ile zrobisz dla chudości?
Chcę schudnąc, być jedną z najlepszych osób na studiach. Chcę poprawić samokontrolę. Kiedyś potrafiłam bardzo dużo zrobić dla chudości, teraz też dam radę, ale potrzebuję motywacji i wsparcia.
8) Co skłoniło Cię do zarejestrowania się na takim forum a nie na forum o zdrowym odżywianiu?
Na forum o zdrowym odżywianiu ludzie chamsko krytykują każdy opuszczony posiłek. Tutaj będę za to chwalona. Poza tym nie dążę do kobiecych krągłości, na co mi one?
9) Jak wyglądały ostatnie dni Twojej diety?
Źle. Głodówki, objadanie się. Dzisiaj wypiłam kawę, zjadłam parówkę, loda i wafla ryżowego z żółtym serem.
10) Skąd wiesz o forum?
Google

Coś ode mnie: kilka lat temu stwierdzono u mnie zaburzenia psychiczne, dlatego chodziłam do psychiatry. Jakie to zaburzenia nie powiedziano mi, a mojej mamie (nie byłam wtedy pełnoletnia), obecnie od roku nie biorę leków. thinspiracja.

#2 2015-08-18 18:43:48

 Euphemia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 5874
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Aktualna waga: Słoniowa.
Wzrost: 174-175 cm

Re: Prośba o dołączenie

Ja jestem na tak


Jestem gorszą wersją jutrzejszej siebie, ale lepszą wczorajszej !
Litość dostajemy za darmo- na zazdrość trzeba sobie zapracować..

Offline

#3 2015-08-20 21:34:01

nerve

Gość

Re: Prośba o dołączenie

Dziękuję rozumiem, że muszę czekać na głos innych osób na forum?

#4 2015-08-20 22:39:15

 Euphemia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 5874
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Aktualna waga: Słoniowa.
Wzrost: 174-175 cm

Re: Prośba o dołączenie

Hasło na mailu
Mam nadzieję, że będziesz się udzielac, bo chwilowo mamy mała aktywność trochę.


Jestem gorszą wersją jutrzejszej siebie, ale lepszą wczorajszej !
Litość dostajemy za darmo- na zazdrość trzeba sobie zapracować..

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkbiotech.pun.pl www.nokiae65.pun.pl www.klub-pingwina.pun.pl www.starsknights.pun.pl www.ligapokemon.pun.pl