Cynamon & Jabłka

Forum Pro Ana anoreksja bulima ED zaburzenia odżywiania thinpiracja thinpiration

Ogłoszenie

Witamy na forum Pro Ana.
Thinspiracja jest forum dla osób z zaburzeniami odżywiania. Jeśli chcesz "schudnąć kilka kilo" - to nie jest miejsce dla Ciebie.
Lecz jeśli uważasz że tu pasujesz - zapraszamy do opowiedzenia nam swojej historii!

Thinspiracja
Anoreksja, bulimia, zaburzenia odżywiania

#1 2015-10-20 21:46:18

Skarpetka

Gość

Cześć :)

To ja może tak po kolei:
1) Nick: Skarpetka
2) Wiek: 22
3) Wzrost i waga (najwyższa, obecna, najniższa i docelowa): Mam 170, ważę 60 kg i jest to od razu moja najniższa waga. Zaczęłam od 70 kg.
4) Czym jest dla Ciebie 'pro ana'?: Czymś, czego nie do końca rozumiem, ale mnie wciągnęło. Nie miałam bladego pojęcia czym jest, aż nagle okazało się, że stałam się jej częścią.
5) Ile już się odchudzasz, jak to się zaczeło?: Od zawsze, tyle że kiedyś efekt był raczej marny :) A odchudzające odchudzanie zaczęło się w maju tego roku, kiedy prowadząca pillates stwierdziła, że mogłabym trochę schudnąć. Ograniczyłam swoje posiłki do minimum, no i schudłam.  A teraz chcę schudnąć jeszcze trochę.
6) Czy masz stwierdzone zaburzenia odżywiania?: Nie.
7) Jakie są twoje priorytety i ile zrobisz dla chudości?: Priorytetem jest dla mnie okres. Chcę mieć w przyszłości dzieci i gdy na chwilę mi znikł to trochę mnie to przeraziło. Staram się teraz rozważnie pochodzić do jedzenia i nie ograniczaćgo do minimum. Choć zdarza się, że jednego dnia zjem w miarę "rozsądnie", a przez kilka kolejnych moje posiłki kończą się na śniadaniu.
8) Co skłoniło Cię do zarejestrowania się na takim forum a nie na forum o zdrowym odżywianiu?: Myślę, że gdybym na forum o zdrowym odżywnianiu wspomniała o moim jadłospisie to nie spotkał by się on ze zrozumiemie. A już na pewno fakt, że boję się niektórych potraw, bo są za tłuste, mógłby zostać wyśmiany.  Wątpię czy na tego typu forum czułabym się dobrze. Jakoś tego forum boję się mniej :)
9) Jak wyglądały ostatnie dni Twojej diety?: Śniadanie - owsianka, potem na uczelni jadłam jakąś kanapkę, kilka jabłek i jeśli kończę zajęcia po 16 to zwykle na tym moje jedzenie się kończy. Jak wcześniej to zjadam jeszcze jakiś obiad. Dziś zjadłam owsiankę, potem kromkę ciemnego chleba, ciabattę z Lidla i serek wiejski. Wczoraj był omlet, kanapka, dwie gruszki, jabłko.
10) Skąd wiesz o forum?: Trafiłam na link na blogu jakiegoś motylka. Teraz nie znajdę już jakiego. Taka thinspiracja :)

#2 2015-10-24 04:28:59

 Zimna Blondyna

Złoty Motyl

Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2014-07-19
Posty: 1727
Punktów :   
Wiek: 23
Początkowa waga: 56
Aktualna waga: 52
BMI: 18.4
Wzrost: 166

Re: Cześć :)

Ok.

Offline

#3 2015-10-24 14:02:45

 Euphemia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 5874
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Aktualna waga: Słoniowa.
Wzrost: 174-175 cm

Re: Cześć :)

Dla mnie też tak


Jestem gorszą wersją jutrzejszej siebie, ale lepszą wczorajszej !
Litość dostajemy za darmo- na zazdrość trzeba sobie zapracować..

Offline

#4 2015-10-26 08:48:28

Skarpetka

Gość

Re: Cześć :)

Ojej, dziękuję
Spodziewałam się mnóstwa pytań i wątpliwości, a tu taka niespodzianka. Źle jest z moją wiarą w siebie

#5 2015-10-27 01:00:48

 Euphemia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 5874
Punktów :   
Wiek: 20 lat
Aktualna waga: Słoniowa.
Wzrost: 174-175 cm

Re: Cześć :)

Jutro założę konto. Dobrze?  Wstrzymaj do wieczora prosze.


Jestem gorszą wersją jutrzejszej siebie, ale lepszą wczorajszej !
Litość dostajemy za darmo- na zazdrość trzeba sobie zapracować..

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zagadki.pun.pl www.hh-liga.pun.pl www.knsg.pun.pl www.deicide-online.pun.pl www.loth.pun.pl